Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Корисний досвід з Америки

21.07.2017

З 18 по 21 липня 2017 року співробітники Офісу великих платників податків ДФС мали можливість отримати унікальний досвід від візиту експертів Офісу технічної допомоги Казначейства Сполучених Штатів Америки (ОТД) з питань погашення заборгованості.

Наші колеги з Сполучених Штатів Америки, Філіп Бранд- керівник проекту ОТД та Томас Метьюс – радник ОТД, поділилися з нами  своїм досвідом та найкращими світовими методами вирішення проблемних питань, що виникають при погашенні  податкового боргу, за що їм безмежно вдячні.

В  тренінгу прийняли участь працівники управління погашення боргу Офісу великих платників та представники всіх територіальних управлінь – Харківського, Одеського, Дніпропетровського, Запорізького та Львівського.

Наприкінці навчання фахівці Офісу великих платників отримали сертифікати, які засвідчують участь у семінарі.

В свою чергу, заступник начальника Офісу великих платників Ірина Короткова, яка курує цей напрямок роботи, підсумовуючи результати проведеного семінару, наголосила: «Ми вдячні нашим іноземним колегам за представлену можливість отримати цінний досвід та переконані, що завдяки плідній співпраці, досвіду і рекомендаціям наших іноземних колег, нам вдасться сформувати потужний комплекс нових, більш дієвих методів роботи у напрямку стягнення податкового боргу. Це стане важливим кроком у покращенні роботи податкової системи та суттєво збільшить надходження до Державного бюджету України».