Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Євген Бамбізов провів зустріч з експертами Офісу технічної допомоги Казначейства США

15.06.2017

У зустрічі, яка відбулася 14 червня, взяли участь начальник Офісу великих платників Євген Бамбізов, заступники начальника Ірина Короткова, Олександр Лепетюк та експерти Офісу технічної допомоги Казначейства США (ОТД) Філіп Бранд і Уільям Ремінгтон.

Під час спілкування Євген Бамбізов відзначив конструктивну співпрацю Офісу великих платників з ОТД. В минулому році розпочато багато проектів та які за підтримки ОТД продовжуються втілюватись у життя.

Позитивним результатом цих заходів стало розробка технічного завдання для автоматизованого виконання електронного доперевірочного аналізу діяльності платників податків, передбаченого для автоматизації виявлення ризиків діяльності суб’єктів господарювання.

«Впровадження спеціального програмного забезпечення призведе до скорочення часу опрацювання інформації та дозволить значно підвищити якість та збільшить ефективність контрольно-перевірочної роботи. При цьому, унеможливить вплив людського фактору», - зауважив керівник.

Більш детально зупинялися на напрямках співпраці у 2017 році таких як удосконалення процесу стягнення податкового боргу, надання практичної рекомендації щодо укладання та контролю виконання угод про узгодження ціноутворення в контрольованих операціях (APA), покращення якості проведення контрольно-перевірочних заходів при здійсненні перевірок міжнародних транзакцій, укладення угод APA.

Обговорювалось також питання щодо зміни критеріїв «визначення великий платник податків».

 «Ми готові до подальшої плідної співпраці з ОТД та вважаємо рекомендації, які на сьогодні пропонують нам експерти, ключовим фактором у реформуванні фіскальної служби», - зазначив Євген Бамбізов.