Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Євген Бамбізов взяв участь у зустрічі з компаніями – членами Європейської Бізнес Асоціації

14.06.2017

Вчора відбулась зустріч з представниками Європейської Бізнес Асоціації, в який взяли участь в.о. Голови ДФС Мирослав Продан, начальник Офісу великих платників податків ДФС Євген Бамбізов та керівники структурних підрозділів ДФС.

Під час заходу обговорювались поточні тенденції у сфері податкової та митної політики. Більш детально зупинялися на питанні, яке наразі турбує бізнес – спільноту, а саме функціонування нового механізму автоматичного бюджетного відшкодування сум податку на додану вартість (який було запроваджено з 1 квітня поточного року).

Говорили про кроки фіскальної служби у напрямку покращення інвестиційного клімату в Україні, полегшення підприємницької діяльності, розвитку бізнесу та нові сервіси. Також про плани фіскальної служби, щодо вирішення питання по поверненню переплат з податку на прибуток.

Також було відзначено одну із важливих останніх новацій ДФС, яка є досить корисною для роботи бізнесу – це впровадження в Електронному кабінеті платника послуги з отримання довідки про відсутність заборгованості, яка необхідна підприємствам для участі у тендерах.

Зазначаємо, що більша частина платників, які знаходяться на обліку в Офісі великих платників податків ДФС є членами Європейської Бізнес Асоціації.

Офіс великих платників податків ДФС завжди готовий до спілкування з представниками бізнесу.