Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

В Офісі великих платників податків ДФС зробили наступний крок у напрямку досягнення максимально ефективної моделі процедури попереднього узгодження ціноутворення

13.06.2017

В Офісі великих платників податків ДФС зробили наступний крок у напрямку досягнення максимально ефективної моделі процедури попереднього узгодження ціноутворення в Україні в рамках Концепції наукового забезпечення державного управління у податково-митній сфері.

Сподіваємось, що найближчим часом ми отримаємо проект змін до постанови КМУ від 17.07.2015 р.  №504, що регламентує діючий порядок укладання АРА, напрацьований  спільними зусиллями представників Міністерства фінансів України та його Офісу реформ, профільних департаментів ДФС та Офісу великих платників, співробітників Науково-дослідного інституту фіскальної політики та фахівці провідних консалтингових компаній.