Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Державний бюджет отримав від великих платників 110,5 млрд. грн.

09.06.2017

Протягом 5 місяців 2017 року платниками Офісу великих платників податків ДФС забезпечено збір платежів до Державного бюджету у розмірі 110,5 млрд.грн., що на 17,9 млрд.грн. або на 19 відсотків більше, ніж за відповідний період минулого року.

Як зазначив начальник Офісу великих платників Євген Бамбізов, доля податкових платежів від великого бізнесу, що обслуговується Офісом, склала 57,9 відсотків від загального збору Державного бюджету податкових платежів по Україні.

У розрізі основних податків до Держбюджету надійшло податку на додану вартість – 51,2 млрд.грн., акцизного податку – 24 млрд.грн., податку на прибуток – 19 млрд.грн. та частини чистого прибутку – 4,2 млрд.грн.

«Слід відмітити збільшення надходжень податку на додану вартість в  порівнянні з минулим роком (січень-травень 2016) на 8,9 млрд. грн., або на 21 відсоток, за рахунок недопущення використання схем мінімізації, що є складовою адміністрування ПДВ», - зауважив керівник.

Також, упродовж п’яти  місяців 2017 року порівняно з 2016 роком (5 місяців) платниками Офісу великих платників збільшено збір акцизного податку на 4,5 млрд.грн. або на 22 відсотки.

«Мені приємно констатувати що за результатами січня-травня 2017 року Офісом великих платників вцілому досягнуто 100%-го виконання доведених індикативних показників, в тому числі  по наступних визначальних бюджетоформуючих податках: по податку на прибуток індикативні показники перевиконано  в 1,3 рази або більше на 4 203,8 млн.грн. та по частині чистого прибутку доведений індикатив перевиконано  в 1,2 рази  або  додатково бюджет отримав 734,7 млн. грн. Дякую за це сумлінності наших платників», - підкреслив Євген Бамбізов.