Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Управлінням внутрішньої безпеки Офісу великих платників податків ДФС встановлений факт не відображення працівником податкової міліції суттєвих змін в майновому стані та можливе незаконне збагачення

08.06.2017

Управлінням внутрішньої безпеки Офісу встановлено факт несвоєчасного інформування працівником податкової міліції протягом десяти днів Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані до декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зокрема щодо придбання в середині травня поточного у власність транспортного засобу Maserati Ghibli S Q4 (2015 року випуску) за 765 тис. гривень.

Вказаний працівник перебуваючи у декретній відпустці по догляду за дитиною не своєчасно відобразив зміни майнового стану, чим порушив вимоги Закону України «Про запобігання корупції».

За вказаним фактом матеріали перевірки скеровано до Департаменту захисту економіки Національної поліції України для прийняття рішення згідно вимог чинного законодавства.

Крім того, вивченням декларації за 2016 рік вказаного працівника встановлено, що у його власності знаходиться 18 нежитлових приміщень та грошових активів 127 тис. доларів США, з доходом лише в 19 тис. гривень.

Матеріали щодо можливого незаконного збагачення направлено до Генеральної прокуратури України для прийняття рішення.

Також, ініційовано направлення до Національного агентства з питань запобігання корупції повідомлення про перевірку достовірності поданих даних в декларації вищезазначеним працівником податкової міліції.