Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Перебування співробітників Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби у зоні проведення АТО

08.06.2017

Співробітники Офісу великих платників ще з 2015 року піддавались поклику серця і ставали на захист територіальної цілісності нашої держави.

Впродовж цього часу податківці з честю та гідністю несли службу у складі зведених мобільних груп із виявлення та протидії спробам незаконного переміщення товарів на території Донецької та Луганської областей.

Багато добровольців, які виявили бажання служити на сході України, вже повернулися додому, з честю виконавши свій обов’язок перед державою. Четверо працівників міжрегіонального оперативного управління несуть службу у складі зведених мобільних груп.

Керівництво Офісу сподівається на скоріше повернення добровольців із зони проведення АТО та високо цінує їх патріотизм, витримку та силу волі, пишається їхньою мужністю і відвагою, а також надіється  на їх повернення живими та здоровими.