Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Назустріч великому бізнесу

16.05.2017

В черговий раз провідні фахівці Державної фіскальної служби та Міністерства фінансів взяли участь у зустрічі з підприємствами-членами Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА).

У дискусії приймали участь директор Департаменту методологічної та нормотворчої роботи ДФС України Мар’яна Куц, в.о. директора Департаменту податкової політики Міністерства фінансів України Віктор Овчаренко та заступники начальника Офісу великих платників податків ДФС Ірина Короткова і Олексій Дерев’янко.

На зустрічі обговорювалися актуальні питання, які виникають у представників бізнесу.

Зокрема,  щодо правильного зазначення кодів товарів в податкових накладних згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТ ЗЕД)/кодів послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг.

Також активно обговорювався проект наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, та Переліку документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних».

Представники підприємств мали нагоду поставити запитання фахівцям фіскальної служби та Мінфіну і висловити проблемні моменти, які виникають при визначенні кодів УКТ ЗЕД)/кодів послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг та які можуть виникнути у разі затвердження Критеріїв оцінки ступеня ризиків.

Також не залишили без уваги нововведення, щодо відшкодування ПДВ. Представники бізнесу висловили своє задоволення новому порядку, якій почав працювати з 1 квітня 2017 року.

У ході обговорення питань склався продуктивний діалог у робочій обстановці, під час якого було запропоновано підприємствам-членам Європейської Бізнес Асоціації подати свої пропозиції щодо вдосконалення законодавства та провести в подальшому зустрічі з представниками виконавчої влади.