Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Офіс великих платників податків ДФС – Договори про узгодження ціноутворення як інструмент забезпечення балансу інтересів держави та бізнесу

27.04.2017

В черговий раз Офіс став «відкритою платформою» для обговорення найактуальніших питань розвитку податкового законодавства.

 В Офісі великих платників в рамках реалізації Концепції наукового забезпечення державного управління у податково-митній сфері під головуванням заступника начальника Офісу великих платників Лепетюка О.В. відбувся науково-методологічний семінар на тему: «Договори про узгодження ціноутворення як інструмент забезпечення балансу інтересів контролюючих органів та платників податків: світовий досвід та Україна».

 В професійній дискусії прийняли участь  представники  Міністерства фінансів України та його Офісу реформ,  профільних департаментів ДФС та Офісу великих платників, науковий співробітник Науково-дослідного інституту фіскальної політики,  провідні фахівці консалтингових компаній.

В ході дискусії обговорено процедури попереднього узгодження ціноутворення в Україні та, відштовхуючись від позитивного світового досвіду, запропоновано підвищення ефективності шляхом вдосконалення діючої постанови та прийняття деталізованої інструкції (дорожньої карти).

Захід став кроком вперед на шляху віднайдення оптимальної моделі процедури попереднього узгодження ціноутворення в Україні завдяки об’єднання думок Мінфіну, ДФС та консалтингових компаній.