Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Оприлюднена сотня найбільших компаній України зі сплати податків за 2016 рік

12.04.2017

Видання «Вісник. Рейтинг» вперше оприлюднило ТОП - 100 найбільших компаній України зі сплати податків за 2016 рік.

Всі компанії перебувають на обліку в Офісі великих платників податків ДФС.

Аналіз проведено за галузевим принципом – нафтогазова промисловість, електроенергетика, металургія, банківський сектор, тютюнова галузь, сфера зв’язку. Лідерами по сплаті податків зазначених галузей є ПАТ «Укргазвидобування», ДП «НАЕК «Енергоатом», ПАТ «Арселорміттал Кривий Ріг», ПрАТ «Філіп Морріс України», ПАТ КБ «Приватбанк», ПрАТ «Киїстар».

Минулого року із загального приросту надходжень до державного бюджету значну частку було забезпечено саме підприємствами ТОП – 100, загальна сума відрахувань за якими становила 231,7 млрд.грн., що на 32% (74 млрд. грн.) більше порівняно з 2015 роком не зважаючи на інфляційний процес, який збільшився на 12,4%.

Великі платники відіграють впливову, а іноді і вирішальну роль у наповненні бюджетів усіх рівнів. Сподіваємось, що однією із складових такого успіху підприємств є ефективне обслуговування великих компаній в Офісі великих платників.

Ми працюємо з лідерами української економіки тому постійно вдосконалюємо систему адміністрування податків та зборів. Так протягом 2016 року нами було впроваджено концепцію реформування, ціль якої – це посилення потенціалу з податкового адміністрування. По – перше створено одну юридичну особу Офіс великих платників податків ДФС. По – друге за кожним платником закріплено консультанта – координатора. По – третє, перехід на електронний формат надання адміністративних послуг.

Офіс великих платників орієнтований на потреби великого бізнесу та забезпечує надання високоякісних сервісів і послуг. Завдяки реформуванню Офіс великих платників підвищив якість обслуговування платників, що дозволило в 2016 році збільшити надходження платежів до державного бюджету на 32%. А частка великого бізнесу по всім платежах до бюджету склала майже 70%.

Нагадуємо, що на обліку в Офісі великих платників податків ДФС знаходяться компанії річний дохід яких перевищує 1 млрд. грн або які платять за рік більше 20 млн. грн податків.

  http://www.visnuk.com.ua/uk/publication/100004502-top-100-naybilshikh-platnikiv-podatkiv-ukrayini-za-2016-r-za-sumoyu-splati-podatkovikh-platezhiv-do-zvedenogo-byudzhetu-ukrayini-stanom-na-01-01-2017-r?issue=5584

Додаткові матеріали