Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Енергетична митниця ДФС продовжує діалог зі ЗМІ

20.03.2017

Днями в Енергетичній митниці ДФС відбулась чергова зустріч керівництва та фахівців митниці з представниками провідних українських ЗМІ.

Традиційним початком зустрічі стало обговорення підсумків роботи митниці. Беззаперечним показником підвищення рівня ефективності її роботи є збільшення надходжень митних платежів. За словами начальника Енергетичної митниці ДФС Ігоря Піковського, у минулому році  до Державного бюджету країни Енергетичною митницею перераховано більше 56 мільярдів гривень, що складає чверть від надходжень всієї української митниці. 

“Протягом минулого року митниця вийшла на “космічний” показник в 6 мільярдів гривень перерахувань до Держбюджету на місяць. Таке зростання, з одного боку, обумовлене збільшенням об’ємів, з іншого – це налагодження стабільної роботи митниці. Це стало можливим, у тому числі, завдяки посиленню кадрового потенціалу та застосуванню нових безконтактних технологій”, - підкреслив Ігор Піковський.

Учасники зустрічі обговорювали і проблемні питання, пов’язані зокрема, з відбором проб (зразків)  для проведення досліджень (експертиз) товарів, митним оформленням скрапленого газу.  Журналістам було повідомлено, що ініціатором затримки у митному оформленні деяких партій скраплених газів була Служба безпеки України, яка згідно з нормами чинного законодавства України проводила відповідні слідчі дії за конкретними кримінальними справами. Всі компанії, що скористалися своїм правом подати для митного оформлення тимчасові декларації, вже завершили процедуру митного оформлення і вільно користуються товарами, що були попередньо затримані СБУ. Решта компаній, що за власною ініціативою не скористалися правом на подання тимчасової декларації, очікують висновків Спеціалізованої лабораторії експертних досліджень ДФС. У відповідності до вимог законодавства, якщо судом будуть встановлені можливі збитки імпортерів в цьому випадку, то їх відшкодування має здійснювати ініціатор додаткових митних процедур. “Служба безпеки України відкликала з митниці свої орієнтування щодо затримки партій скрапленого газу. На сьогодні немає жодних перешкод для митного оформлення імпортного ресурсу,” – наголосив Ігор Піковський.