Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Ірина Короткова та Філіп Бранд обговорили напрями співпраці у 2017 році

20.03.2017

З черговим візитом до Офісу великих платників податків ДФС завітали експерти Офісу технічної допомоги (ОТД) Казначейства Сполучених Штатів Америки. Так, нещодавно заступник начальника Ірина Короткова та Філіп Бранд зустрілися для обговорення та взаємодії при вирішенні проблемних питань, які виникають в роботі при погашенні податкового боргу. Зокрема, мова йшла про план роботи на 2017 рік з надання допомоги та покрокові дії у подальшому співробітництві, з метою створення сприятливого підприємницького середовища в Україні.

Як зазначила заступник начальника, нещодавно Верховна Рада України внесла зміни до ст. 95 Податкового кодексу України. Завдяки ним з підприємств, що самостійно декларують зобов’язання, але не сплачують податки, борг на суму понад 5 млн. грн. надано право стягувати контролюючому органу безпосередньо на підставі рішення керівника, а не на підставі рішення суду, як було раніше.

«І як результат, начальником Офісу великих платників прийнято рішення про стягнення податкового боргу з рахунків боржника ПАТ «Укрнафта» № 1 та виставлено на усі рахунки боржника майже 2 500 інкасових доручень. З рахунків підприємства в рахунок погашення податкового боргу списано кошти у сумі 168 млн. грн.», - відмітила Ірина Короткова.

Також, Ірина Короткова зазначила, що Офісом великих платників проводиться робота по стягненню податкового боргу по усім підприємствам, які самостійно задекларували та, в супереч нормам податкового законодавства, не сплатили їх до бюджету України.

Офісом великих платників постійно проводиться робота щодо використання усіх наявних резервів із погашення податкового боргу, з метою забезпечення додаткових надходжень до Державного бюджету.

У свою чергу Філіп Бранд подякував та в котре відзначив, що Офіс великих платників відповідально ставиться до рекомендацій ОТД та відкритий до співробітництва.

Також Філіп Бранд запропонував, щоб саме Офіс великих платників був платформою, на основі якої буде відбуватись доопрацювання податкового законодавства України в частині погашення податкового боргу, з метою приведення його до рівня провідних країн світу.