Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Судом в черговий раз визнано правомірність дій Офісу великих платників податків ДФС

17.03.2017

16 березня 2017 року прийнято рішення на користь Офісу великих платників податків ДФС судом апеляційної інстанції скарги ПАТ КБ «Приватбанк» на постанову Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 10.11.2016. Постановою визнано, що донарахування банку податкових зобов’язань з податку на доходи нерезидента в розмірі 175 млн. грн. відповідають законодавству.

Вказані донарахування податкових зобов’язань здійснені в результаті не нарахування та неутримання банком податку з доходів нерезидента за виплатами по кредиту, отриманому від нерезидента, які такий нерезидент профінансував за рахунок розміщення облігацій участі у кредиті, та відповідно який не є бенефіціарним отримувачем такого доходу. Вказані висновки були зроблені у т.ч. на підставі детального аналізу фінансової звітності англійської компанії, отриманої фахівцями Офісу великих платників від компетентних органів Великобританії.

В судовому засіданні брали участь провідні фахівці Управління податкового супроводження фінансових установ Офісу великих платників та Департаменту адміністративного оскарження та судового супроводження ДФС України.