Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Офіс великих платників - «відкрита платформа» для публічного обговорення новел відносно трансфертного ціноутворення

15.03.2017

Сьогодні в Офісі великих платників відбулась зустріч провідних фахівців в сфері міжнародного оподаткування для розгляду нововведень в податковому законодавстві відносно трансфертного ціноутворення.

У зустрічі взяли участь Народний депутат України Острікова Тетяна Георгіївна – автор законодавчих ініціатив, віце-президент з питань стратегічного розвитку Американської ТПП (ACC) Прокопчук Тетяна, представники Європейської Бізнес Асоціації (EBA), Міністерства фінансів України, профільних департаментів ДФС та Офісу великих платників, провідні фахівців консалтингових компаній (Big4: КПМГ Украина, Ернст енд Янг Україна, Делойт Україна, PwC Україна,  Вaker & Mckenzie, Nexia DK).

Мета зустрічі - формування оптимального переліку організаційно-правових форм нерезидентів в розрізі держав (територій), взаємовідносини з якими визнаватимуться контрольованими на підставі ст.39 Кодексу.

Зважаючи на те, що ВПП є найбільшими суб’єктами ЗЕД та декларують понад 90 % від загального обсягу контрольованих операцій, Офіс виступив з ініціативою та запропонував стати «відкритою платформою» для публічного обговорення.

Відбулась професійна дискусія, в ході якої обговорено питання протидії виведенню за межі країни податкової бази.

Впевнені, що такий відкритий діалог забезпечить збалансування інтересів держави та бізнесу, і дозволить уникнути в подальшому зайвих судових спорів.