Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Вкотре судом підтримано позицію Офісу великих платників податків ДФС

15.03.2017

25 січня 2017 року Київський окружний адміністративний суд відмовив в задоволенні позову Товариства з обмеженою відповідальністю «Стейт Оіл» про визнання протиправними та нечинними податкових повідомлень-рішень про визначення грошових зобов`язань з податку на прибуток, податку на додану вартість та акцизного податку в загальній сумі 1,9 млрд.грн.

В ході проведення документальної планової виїзної перевірки підприємства Офісом великих платників податків було встановлено реалізацію на орендованих автозаправних станціях під брендом «БРСМ-Нафта» не облікованих у бухгалтерському та податковому обліку нафтопродуктів та несплату акцизного податку.

Суд  першої інстанції погодився із повнотою доказової бази виявлених порушень та доводами Офісу великих платників.

Підприємство оскаржило рішення суду в апеляційному порядку, але ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 06.03.17 суд відмовив в задоволенні клопотання платника про звільнення від сплати судового збору в зв`язку із його необґрунтованістю та надав строк для сплати судового збору в розмірі 32,6 млн.грн.

Також Офісом оскаржена додаткова постанова суду першої інстанції від 03.02.17 у цій справі, якою Київський окружний адміністративний суд звільнив ТОВ «Стейт Оіл» від сплати судового збору в розмірі 29,7 млн.грн. за подання позову до суду.