Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Викрито махінації київського підприємства, яке незаконно сформувало податковий кредит майже на 134 млн. гривень

11.01.2017

Працівниками податкової міліції Офісу великих платників податків до ЄРДР внесено відомості про вчинення кримінальних правопорушень за ч.2 ст.15, ч.5 ст.191 і ч.3 ст.212 КК України за фактами порушення податкового законодавства посадовими особами київського підприємства, що здійснює діяльність з оптової торгівлі зерном, необробленим тютюном, насінням та кормами для тварин, які неправомірно сформували валові витрати і податковий кредит на загальну суму майже 134 мільйони гривень.

Встановлено, що керівники вказаного підприємства неправомірно віднесли до валових витрат операції з придбання у низки компаній сільгосппродукції, внаслідок чого ухилилися від сплати податку на прибуток на суму майже 59 мільйонів гривень. Як виявила перевірка, зазначені операції були безтоварними і проводилися з метою безпідставного завищення валових витрат.

Крім того, посадові особи зазначеної компанії здійснювали безтоварні операції для подальшого експорту, за рахунок яких безпідставно нарощувався податковий кредит, і заявляли до відшкодування з державного бюджету понад 75 мільйонів гривень.

Слідчі дії тривають.