Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Євген Бамбізов підсумував роботу Офісу великих платників у 2016 році

30.12.2016

В Офісі великих платників податків Державної фіскальної служби відбулась розширена нарада, під час якої начальник Офісу Євген Бамбізов підсумував результати роботи за 2016 рік, процеси і зміни, які відбулися, зокрема, щодо  реформування та стану забезпечення бюджетних надходжень.

Разом з керівником Офісу про свою роботу прозвітували його заступники і начальники регіональних управлінь та відділень Офісу.

Під час наради Євген Бамбізов розповів про основні здобутки Офісу великих платників за 2016 рік, серед яких посилення впливу Офісу на наповнення Державного бюджету, перетворення Офісу на єдину юридичну особу, відкриття сервісних відділень, індивідуальне супроводження великих платників податковим координатором, впровадження нових електронних сервісів, посилення кадрового потенціалу, збільшення економічного ефекту від діяльності податкової міліції.

Результатом проведеної робити протягом року є забезпечення до Держбюджету платежів в розмірі 215 млрд.грн., що на 32% більш ніж минулого року.

Також відзначена робота підрозділів аудиту, за результатами якої додатково до бюджету нараховано 1 млрд. грн., а це на 357 млн. грн.. більше ніж у 2015 році.

Увага була приділена і юридичному управлінню, відмічені виграшні справи за результатами яких бюджет отримав 401 млн.грн.

Крім того, очільник відомства звернув увагу на зменшення податкового боргу, а саме досягнуто скорочення боргу відносно початку 2016 року на 1,7 млрд. грн. Відмітив позитивні зміни в напрямку відшкодування ПДВ, так обсяги відшкодованих сум протягом поточного року зросли на 50% в порівнянні з минулорічними.

Наприкінці свого виступу Євген Бамбізов визначив стратегічні ініціативи Офісу великих платників податків на 2017 рік.