Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Львівське управління провело урочисті заходи з нагоди Дня Незалежності

23.08.2019

В переддень 28-ої річниці Незалежності України у Львівському управлінні Офісу та його відокремлених підрозділах в Тернопільській, Івано-Франківській та Волинській областях відбулися урочистості з нагоди свята Української Державності.

Вітаючи співробітників, начальник управління в.о.начальника Львівського управління Сергій Скробач підкреслив: «Відзначення Дня Незалежності, порівняно з минулими роками, позбувається непотрібного формалізму та пафосу і стає духовною потребою – демонстрацією не лише бажання, але й усвідомленням нашої змоги боронити свободу і незалежність.

Багато речей не лише набули, але й стали відчуватись у їх новому, більш реальному змісті. Ми по-новому сприймаємо, здавалося б, раніше буденні поняття: Україна, Незалежність, мир, військо.

Сьогодні часи для нас та нашої країни не найкращі, та пам'ятаймо, що «найтемніша пора настає перед світанком».

Саме час переоцінити себе як частину великої держави. Час для єднання, змін та виважених рішень.

Переконанний, що спільними зусиллями влади, громадськості й бізнесу Україна зростатиме й розбудовуватиметься як правова демократична країна з конкурентоздатною ринковою економікою, високим рівнем життя громадян, дотриманням прав людини.

Від усього серця зичу вам, дорогі друзі, міцного здоров'я і довголіття, добра, родинного щастя і всіляких гараздів на життєвому шляху!»