Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

В Харківському управлінні Офісу лунали поздоровлення з Днем Незалежності

23.08.2019

Сьогодні, 23 серпня з нагоди великих державних свят - 28-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України в Харківському управлінні Офісу відбулись урочисті збори. 

 

 

Працівники управління вбралися у традиційний український святковий одяг – вишиванки. Начальник управління Галина Феденко в урочистій обстановці привітала колектив зі святом.

«День незалежності України встановлено на честь набуття нашою державою свободи і незалежності. Адже лише в суверенній країні громадяни мають право на рівність й свободу життя. В той же час, утвердження незалежного шляху залежить від кожного з нас. Щодня на своїх робочих місцях ми робимо свій внесок у побудову економічно розвиненої країни. Від нашої з вами сумлінної праці залежить добробут кожного громадянина України, що є запорукою справжньої незалежності. І я вірю, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення нашої держави», - зауважила керівник управління.

За сумлінну та самовіддану працю, відповідальне ставлення до виконання своїх службових обов’язків кращі працівники Харківського управління були відзначені подяками та грамотами. Крім того, за високий професіоналізм деяким працівникам було достроково присвоєно спеціальне звання.

По завершенню урочистостей Галина Феденко побажала усім працівникам, їх рідним та близьким міцного здоров'я, щастя, добра, статку, миру, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.