Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Дніпропетровщина відзначила День Незалежності України

23.08.2019

В.о. начальника Дніпропетровського управління Офісу великих платників податків  Валентина Моренко напередодні Дня Незалежності України та з нагоди Дня Державного Прапора України привітала співробітників управління з головними святами країни.

 

«У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Потужне джерело незламного оптимізму українського народу є прикладом служіння Україні, примножує її славу, наповнює її криницю добробуту процвітанням та благополуччям. Лише зусиллями кожного з нас можливо досягти успіху на цьому шляху. Робота працівників фіскальної служби є дуже важливою для держави, адже від відповідального виконання ними своїх обов'язків сьогодні залежить не лише добробут, а й безпека та обороноздатність країни» - зазначила Валентина Моренко під час промови.

Валентина Моренко подякувала колегам Дніпропетровського управління за плідну працю, відповідальне виконання обов’язків та відданість державній справі, а також відзначила працівників служби подяками. Вона побажала нових успіхів у роботі, професіоналізму, відданості своїй справі, що послужать подальшому розвитку нашої держави, порозуміння та згуртованості, міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях.