Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Підприємства сходу збільшили декларування податку на прибуток на 620 млн грн

19.08.2019

Податок на прибуток підприємств є одним з важливих джерел наповнення бюджету.

Підводячи підсумки кампанії декларування податку на прибуток за IІ квартал 2019 року  та проведеної за цим напрямком роботи, в Харківському управлінні Офісу повідомили, що платниками було задекларовано 1 367 млн грн податку на прибуток.

Завдяки індивідуальному обслуговуванню кожного великого платника й щоденній роботі Харківським управлінням разом з підприємствами вдалося досягти позитивної динаміки нарахувань у порівнянні з ІІ кварталом 2018 р. – збільшення на 620 млн грн, або на 83% при збільшенні отриманих доходів на 5,5%, а також у порівнянні з І кварталом 2019 р. – збільшення на 177 млн грн , або 14,9% при зниженні отриманих доходів на 10,1%.

Бюджетоформуючими платниками з податку на прибуток є видобувні, виробничі та торгівельні підприємства: ПРАТ "Полтавський ГЗК", ПРАТ «Філіп Морріс Україна», ПАТ "КВБЗ", ТОВ "Єристівський ГЗК", ТОВ «ФМСД», ВАТ «Турбоатом», Представництво «Моментум Ентерпрайзес (Істерн Юроп) Лімітед, ПРАТ "Якобз Дау Егбертс Україна", ПРАТ «НКМЗ», СП ПГНК.

Варто відзначити, що в порівнянні з першим кварталом цього року відслідковується позитивна динаміка щодо зменшення як кількості збиткових підприємств так сум задекларованих збитків.

Так, в порівнянні з першим кварталом, кількість збиткових суб’єктів господарювання  зменшилась на 1 платника,  а сума задекларованих збитків скоротилась на 355,6 млн грн. Зі стану збитковості вийшло 2 суб’єкта господарювання, які за перший квартал  декларували  27,5 млн грн збитків, а за ІІ квартал вже задекларували до сплати 16,6 млн грн податку на прибуток.

Це все – результат постійного податкового супроводження підприємств, а також численних зустрічей з керівниками підприємств, під час яких обговорювались питання щодо фінансово-господарської діяльності і перспективи  розвитку підприємств, ціноутворення по непрямих контрактах і трансферного ціноутворення, формування фінансових і інших операційних витрат тощо.