Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На соціальний захист населення Півдня України спрямовано понад 2,4 мільярди гривень

13.08.2019

За 7 місяців 2019 року від підприємств, які перебувають на обліку в Одеському  управлінні Офісу великих платників, надійшло 2,4 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на більше 500 млн гривень.  

Про це розповіла керівник управління Вікторія Талпа. Зокрема, у липні поточного року великі платники Півдня України сплатили понад 366,0 млн грн ЄСВ.

Нагадаємо, єдиний внесок автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в держказначействі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

«Крім того, звертаємо увагу, що підприємства, установи та організації, які використовують працю найманих працівників, зобов’язані сплачувати ЄСВ за відповідний календарний місяць не пізніше 20 числа наступного місяця» - нагадала очільник Одеського управління Офісу Вікторія Талпа.