Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

«Важковаговики» від бізнесу Півдня збільшили виплати на обороноздатність країни

13.08.2019

За 7 місяців 2019 року платники Одеського управління Офісу спрямували на зміцнення української армії 180,3 млн грн військового збору станом на 01.08.2019.

Так, у порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження цього платежу зросли на 53 млн гривень. Торік за 7 місяців до державного бюджету надійшло 127,4 млн грн військового збору від платників Одеського управління.

Лише у липні цьогоріч великі компанії Півдня сплатили майже 28,3 млн грн цього збору, що на 8 млн грн більше, ніж у липні 2018 року.

«Зростання надходжень відбулось переважно за рахунок підвищення в поточному році мінімальної заробітної плати (до 4173 грн) та середньомісячної заробітної плати, зокрема, на великих підприємствах, на яких протягом січня-липня поточного року виплати збільшилися з 11568,0 грн до 13088 грн», - зазначила начальник Одеського управління Офісу великих платників Вікторія Талпа.

Зауважимо, що військовий збір запроваджено в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування і підтримки армії. Ставка цього платежу становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за сплату збору до бюджету при нарахуванні доходів у вигляді заробітної плати на користь платника податків є роботодавці.