Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Понад 700 млн. грн. отримала місцева скарбниця Одещини від великого бізнесу Півдня

10.06.2019

За  пять місяців 2019 року до місцевого бюджету Одещини  від Одеського управління Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби  надійшло 734,0 млн грн податків і зборів, виконання доведених бюджетних призначень становить 120,2 відсотків.

У порівнянні з  аналогічним періодом 2018 року надходження до місцевих бюджетів збільшено на 217,3 млн грн або 42,1 відсоток.

Серед основних джерел, які наповнюють місцеві бюджети податок на доходи фізичних осіб, якого протягом січня – травня 2019 року мобілізовано у сумі 452,3 млн. гривень. В загальній сумі надходжень до місцевих бюджетів податок на доходи фізичних осіб займає 61,6 відсотки.

Від землевласників та землекористувачів Одещини надійшло 64,0 млн грн плати за землю. Від реалізаторів підакцизної продукції надійшло 62,5 млн грн акцизного податку.

Також, великі підприємства Півдня сплатили 130,2 млн грн податку на прибуток підприємств, майже 13,4 млн грн податку на нерухоме майно, понад 4,3 млн грн плати за ліцензії та 2,8 млн грн екологічного податку.

 «Ми вдячні великим платникам податків, які чесно виконують свій конституційний обов’язок, своєчасно сплачуючи кошти до бюджету. Саме завдяки їх сумлінності ми маємо можливість стабільно наповнювати державну та місцеву скарбниці», – відзначила начальник Одеського управління Офісу ВПП ДФС Вікторія Талпа.