Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Завдяки великому бізнесу Півдня скарбниця міста поповнена на 517,1 мільйонів гривень

24.05.2019

Одеським управлінням Офісу великих платників за 4 місяця поточного року  забезпечено збір до місцевих бюджетів в сумі 517,1 млн грн, що більше збору за відповідний період минулого року на 141,3 млн грн, або на 37,6 %.

Основна складова доходів місцевого бюджету – податок на доходи фізичних осіб, сплата якого у 2019 році склала 476,8 млн грн або 92 % загальної суми надходжень. У порівнянні з 2018 роком, сплата цього податку зросла на 81,6 млн грн.

Також забезпечено приріст надходжень податку на прибуток; акцизному податку з реалізації СГ роздрібної торгівлі підакцизними товарами; рентній платі за спеціальне використання води; рентній платі за користування надрами; податку на майно в частині плати за землю; податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; податку на майно в частині транспортного податку; екологічний податок.

У розрізі основних податків надходження склали:

акцизний податок з реалізації СГ роздрібної торгівлі підакцизними товарами -50,0 млн грн;

податок на майно в частині плати за землю –51,0 млн грн, зростання на 10,5 млн грн, або 26 %;

податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки –13,3 млн грн, що більше, ніж у відповідному періоді минулого року на 3,8 млн грн, або 40,0%;

екологічний податок – 1,7 млн грн, зростання на 0,7 млн грн, або         81,4%.

«Ми вдячні великим платникам податків, які чесно виконують свій конституційний обов’язок, своєчасно сплачуючи кошти до бюджету. Саме завдяки їх сумлінності ми маємо можливість стабільно наповнювати державну та місцеву скарбниці, забезпечувати коштами зобов’язання держави щодо пенсійних та інших соціальних виплат», – відзначила начальник Одеського управління Офісу Вікторія Талпа.