Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Від підприємств Харківщини до Державного бюджету надійшло понад мільярд гривень податку на прибуток

15.05.2019

Податок на прибуток підприємств є одним з важливих джерел наповнення бюджету.

Начальник Харківського управління Офісу великих платників Галина Феденко, підводячи підсумки кампанії декларування податку на прибуток за I квартал 2019 року  та проведеної за цим напрямком роботи, повідомила, що платниками, які знаходяться на обліку в управлінні, було задекларовано 1 188,7 млн грн податку на прибуток.

Завдяки індивідуальному обслуговуванню кожного великого платника й щоденній роботі Харківським управлінням разом з підприємствами вдалося досягти позитивної динаміки нарахувань у порівнянні з 1 кварталом 2018 року – збільшення на 142,8 млн грн, або на 13,7% при зменшені отриманих доходів на 8%;

Бюджетоформуючими платниками з податку на прибуток є виробничі та газовидобувні підприємства ПРАТ "ПОЛТАВСЬКИЙ ГЗК", ПАТ "КВБЗ", ТОВ "СТАСІ НАСІННЯ", ПРАТ «НКМЗ», ТОВ "ЄРИСТІВСЬКИЙ ГЗК", Представництво «Моментум Ентерпрайзес (ІСТЕРН ЮРОП) ЛІМІТЕД, ВАТ «Турбоатом», СП ПГНК, ПРАТ "МОНДЕЛІС УКРАЇНА", ПРАТ "ЯКОБЗ ДАУ ЕГБЕРТС УКРАЇНА", ТОВ «Гуала Кложерс Україна», ТОВ «Куб-Газ».

За підсумками 1 кварталу у порівнянні з 2018 роком 1 підприємство вийшли з категорії збиткових (сума збитків за 2018 рік складала 6,5 млн грн),  по 11 платниках сума збитків зменшилась на 424,1 млрд грн, але інші 7 платників збільшили збитки на суму 529,1 млрд грн та 1 платник має новостворені збитки на 5,3 млн грн  

Нарахування частини чистого прибутку склали 16,9 млн грн та, також, збільшились з 1 кв. 2018 року на 10,7 млн грн.  (в 2,7 рази) та з 4 кв. 2018р. на 5,8 млн грн.  (на 52%).

Підприємствами, які перебувають на обліку в Харківському управлінні Офісу великих платників податків, протягом січня-квітня поточного року до Державного бюджету України сплачено 1,2 млрд грн податку на прибуток, що на 300 млн грн, або на 32% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Начальник Харківського управління Офісу зазначила, що це все – результат постійного податкового супроводження підприємств, а також численних зустрічей з керівниками підприємств, під час яких обговорювались питання щодо фінансово-господарської діяльності і перспективи  розвитку підприємств, ціноутворення по непрямих контрактах і трансферного ціноутворення, формування фінансових й інших операційних витрат.