Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

За 3 місяця 2019 року великий бізнес Півдня перерахував на утримання армії понад 72 млн грн

09.04.2019

Протягом трьох місяців 2019 року великий бізнес  Півдня на підвищення обороноздатності країни перерахував до Державного бюджету 72,3  млн грн військового збору. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження цього платежу зросли на 2,4 млн грн, або 103,5%. Лише у березні цього року завдяки надходженням платників Одеського управління до скарбнички країни надійшло 23,5 млн грн.

 «Сьогодні кожен офіційно працевлаштований мешканець Півдня робить свій внесок у підтримку армії, сплачуючи військовий збір. Адже забезпечення армії усім необхідним – це важливий прояв патріотизму українського суспільства.  Тому, звертаюся до усіх роботодавців міста, які виплачують своїм працівникам неофіційну заробітну плату та занижують військовий збір,  своєчасно і в повному обсязі  сплачувати відрахування  з реальних заробітків працівників»,- зазначила начальник Одеського управління Вікторія Талпа.

Нагадаємо, що військовий збір був введений в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування і підтримки армії, яка виконує завдання у зоні проведення АТО. Ставка збору становить 1,5%. Оподаткуванню військовим збором підлягають також доходи, які платник отримав згідно з цивільно-правовими договорами (договори підряду) за виконання робіт (надання послуг), сума яких відображається в акті приймання-передачі виконаних робіт (наданих послуг). У цьому випадку відповідальною особою за нарахування та сплату збору до бюджету є податковий агент, який зобов’язаний забезпечувати виконання податкових зобов'язань у формі та спосіб, визначені статтею 176 Кодексу.