Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

З початку року Одеським управлінням надано майже 1700 адміністративних послуг

09.04.2019

За перший квартал  2019 року до Одеського управління Офісу великих платників податків ДФС надійшло та опрацьовано 1673 звернення платників податків щодо надання інформаційних та консультаційних послуг, звірок, повідомлень, тощо.  Про це повідомила   начальник  управління Вікторія Талпа.

В результаті проведеної роботи зареєстровано 676 книг обліку розрахункових операцій, 460 реєстраторів розрахункових операцій та 137 розрахункових книжок, а також видано 372 довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами ДФС, 9  довідок про сплачений нерезидентом в Україні податок на прибуток (доходи), 14  довідок про підтвердження статусу податкового резидента України .

Одеське управління, нагадує, що для зручності платників податків на офіційному веб-порталі ДФС України працює модернізований електронний сервіс «Електронний кабінет платника», вхід до якого здійснюється за адресою: http://cabinet.sfs.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДФС. За допомогою сервісу, не покидаючи свого робочого місця, можна: ознайомитись з останніми новинами; скористатися інформацією з реєстрів; отримати інформацію про граничні терміни сплати податків, зборів, обов’язкових платежів та подання звітності; роздрукувати бланки податкової звітності; заповнити Декларацію про майновий стан і доходи фізичних осіб і додатки до неї, перерахувати суми внесені до Декларації, завантажити на ПК та роздрукувати; отримати контакти та адреси діючих центрів обслуговування платників; переглянути облікові дані платника та інше.

Також на офіційному веб-сайті Державної фіскальної служби України (http://sfs.gov.ua/)  є наявна інформація про перелік адміністративних послуг, а також є інформаційні картки адміністративних послуг та зразки заяв. На сайті є розділ „Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс”, що дозволяє отримати будь-яку запитувану інформацію.