Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Харкові Ніна Южаніна обговорила з бізнесом важливі чинники для розвитку підприємництва

14.03.2019

Коли конструктивний діалог з бізнесом – найкращий спосіб для вирішення нагальних проблемних питань та можливість створити ефективну партнерську співпрацю для економічного зростання країни.

Днями у Харкові відбулась зустріч Голови комітету Верховної ради з питань податкової та митної політики Ніни Южаніної з представниками малого, середнього та великого бізнесу Харківського регіону, за  участі начальника Харківського управління Офісу Галини Феденко, представників АППУ, а також регіональних громадських організацій.

В форматі прямого діалогу та в дружній атмосфері учасники обговорили важливі питання стосовно нововведень до податкового законодавства та чинники для успішного розвитку підприємницької діяльності в Україні.

Ніна Южаніна зазначила, що мета її діяльності – змінювати, перебудовувати не на словах, а на ділі податкову політику в країні. За її ініціативою Верховною радою останнім часом приймаються багато змін до Податкового та Митного кодексів України.

Зокрема, однією з найбільш вагомих змін щодо податкового навантаження в частині оплати праці - зменшення розміру ставки єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. В цьому контексті Ніна Южаніна зазначила, що збільшення надходжень податків до бюджету очікується не за рахунок підвищення ставок, а завдяки розширенню бази оподаткування.

В дискусії активну участь брали представники великого бізнесу, які пропонували шляхи покрашення ведення господарської діяльності.

Своєю чергою, Галина Феденко зазначила, що формулою успішного розвитку країни наразі є об’єднання спільних зусиль контролюючих органів, бізнесу і громадськості та чітке усвідомлення платниками важливості ведення легального та прозорого бізнесу.