Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Львові фахівці Офісу великих платників провели семінар з питань міжнародного оподаткування

13.03.2019

На базі Львівського управління Офісу, для працівників проведено семінар з питань міжнародного оподаткування. Зустріч відбулась за участі начальника відділу міжнародного оподаткування Офісу великих платників  Надії Горєвої, керівництва Львівського управління та фахівців Івано-Франківського, Тернопільського та Луцького відокремлених підрозділів Львівського управління.

Розпочала нараду начальник Львівського управління Нонна Багмет зі слів вдячності за проведення такого важливого заходу. Нонна Тарасівна наголосила, що обмін інформацією між фахівцями, аналіз основних проблем та спільне обговорення питань міжнародного оподаткування має велике значення для результатів роботи Львівського управління та Офісу великих платників податків в цілому.

Спікер семінару, Надія Горєва, ознайомила присутніх із застосуванням принципу «витягнутої руки» та доктриною сутності над формою;  зробила акцент на особливостях оподаткування доходів нерезидентів, зокрема, доходів отриманих на території України від провадження господарської діяльності; питаннях застосування норм міжнародних договорів України про уникнення подвійного оподаткування. Крім того, учасники семінару детально зупинились на питаннях оподаткування в світовій економіці, концепції функціонування міжнародних податкових відносин.

В другій частині семінару,  слухачі активно обговорювали спірні питання.