Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Протягом січня 2019 року великі платник податків сплатили 29 млн грн військового збору

06.02.2019

У січні місяці 2019 року підприємства, які перебувають на обліку у Львівському управлінні Офісу, сплатили до державного бюджету  29 млн грн військового збору, що на 7 млн грн більше ніж було перераховано у січні минулого року.

Нагадаємо, що військовий збір утримується за ставкою 1,5% з суми доходу, що є об’єктом оподаткування відповідно до ст. 163 Податкового кодексу України нарахованого (виплаченого, наданого) на користь платника податку протягом звітного податкового періоду, без будь-яких вирахувань.

Крім того нагадуємо, що з 2019 року сума доходу, отримана платником податку за здані (продані) вторинну сировину, побутові відходи, брухт чорних металів (код 7204 згідно УКТ ЗЕД), брухт кольорових металів, включаючи використані (виснажені) акумулятори, електричні свинцево-кислотні (код 8548 10 21 00 згідно УКТ ЗЕД) залишки та брухт електричних акумуляторів із вмістом свинцю (код 8548 10 91 00 згідно УКТ ЗЕД) та брухт дорогоцінних металів, проданий НБУ, не обкладаються не тільки податком на доходи фізичних осіб, але й військовим збором.