Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Роботодавцям, які порушують законодавчі вимоги при нарахуванні заробітних плат, загрожують штрафи за такі порушення

04.01.2019

Начальник відділу податкового супроводження підприємств торгівлі Дніпропетровського управління Офісу великих платників податків Артем Ковальов розповів, що легалізація заробітної плати, прихованої зайнятості на сьогодні є одним з найпріоритетніших напрямків роботи фахівців Державної фіскальної служби.  Нелегальна заробітна плата послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів. 

Він зазначив: «Прозора заробітна плата є одним із резервів наповнення бюджету. Своєчасна й повна сплата платежів до бюджету, забезпечення заробітною платою працівників не менше мінімальних соціальних стандартів – це обов’язок кожного роботодавця щодо соціального захисту своїх працівників. За 12 місяців 2018 року великі підприємства, які обслуговуються у Дніпропетровському управлінні сплатили до місцевого бюджету 4245,7 млн грн, що на 562,3 млн грн або на 15,3 відсотків більше від показників попереднього року. Найбільш вагомим джерелом наповнення міського бюджету є податок на доходи фізичних осіб. З початку 2018 року представники великого бізнесу сплатили 2404,3 млн грн  цього податку, з них до місцевого бюджету – 1803,2 млн грн. Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 8,8 млрд грн. Це на 1,9 млрд грн. або на 28,9 відсотків більше, ніж за 2017 рік. До державного бюджету великі платники сплатили 689,3 млн грн військового збору, що на 161,6 млн грн або на 30,6 відсотків більше від показника 2017 року». 

Більш детально Артем Ковальов роз’яснив, які штрафні санкції застосовуються контролюючим органом за  не дотримання працедавцем законодавства щодо укладення трудового договору, не оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами).  

Відповідно до вимог абз. 2, 4 ч. 2 ст. 265 Кодексу законів про працю України, юридичні та фізичні особи - підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу в разі:

- фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та податків - у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення;

- недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці - у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення;

Недопущення до проведення перевірки з питань фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та податків, створення перешкод у її проведенні - у стократному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення.

Дуже важливо, щоб громадяни усвідомили, що їх згода отримувати зарплату „в конвертах” позбавляє їх соціального захисту. Адже пенсію вони матимуть тільки з офіційно нарахованої суми заробітної плати. Лише за умови легальної зайнятості, нарахування заробітної плати не менше за мінімальний розмір і щомісячної сплати єдиного внеску найманому працівникові буде підтверджено страховий стаж, який дає право в майбутньому на призначення пенсії.