Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Для діточок у Харківському управлінні Офісу влаштували справжнє свято до Дня Святого Миколая

19.12.2018

День Святого Миколая – це свято,  на яке чекають  і дорослі, і діти. Дорослі в ці святкові дні мають можливість стати чарівниками, виконавцями  дитячих мрій.  А діти чекають від свята, звичайно ж, подарунків та незвичайних вражень.

Щоб порадувати діточок, в Харківському управлінні Офісу великих платників податків ДФС до дня святого Миколая Чудотворця відбулось дійство для дітей працівників.

Казкові гості Дід Мороз та Снігуронька під час веселих конкурсів та естафет дізналися - хто самий швидкий та спритний, хто краще всіх розповідає новорічні віршики. А танцювальні колективи порадували дітей своєю майстерністю, граціозністю під час запального виступу.  

Діти залюбки брали участь в усіх конкурсах, адже по закінченні свята вони чекали на  подарунки.

Галина Михайлівна звернулась до дітей та їх батьків зі словами вітань, теплими і щирими побажаннями, закликавши дітей та дорослих наслідувати прикладу Святого Миколая, несучи до людей  добро та щедрість. Вона відзначила, що день Святого Миколая Чудотворця приходить  зимовою казкою на нашу землю перед новорічно-різдвяними святами, і в цей час маленькі діти з нетерпінням чекають дива, адже Святий Миколай невидимою рукою здійснює  найзаповітніші їхні мрії, приносить у кожну родину щиру втіху і любов.

Всі діти отримали яскраві подарунки з безліччю солодощів, на які чекали з особливим нетерпінням, а їх обличчя випромінювали радість та задоволення. Також окремі Подяки керівник Харківського управління вручила учасникам конкурсу дитячого малюнку

Всі діти та батьки отримали чудові враження, радісні емоції, заряд позитивної енергії на наступний рік. Це свято стало незабутнім дійством як для організаторів, так і для дітей, адже кожна людина, маленька чи доросла, чекає новорічного дива, безліч подарунків, здійснення усіх мрій та побажань. Тож нехай кожна дитина, кожен маленький мешканець нашої рідної країни отримає бажане і всі їхні мрії обов’язково здійсняться.