Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Фахівці Харківського управління Офісу ВПП долучились до тиждня права

17.12.2018

З нагоди 70-річчя Загальної декларації прав людини у країні проводиться  Всеукраїнський тиждень права, під час якого відбуваються заходи, що спрямовані на підвищення рівня правової культури населення. Цього року фахівці Харківського управління Офісу великих платників податків ДФС взяли участь у правовому лекторії на тему: «Правовий та соціальний захист людини і громадянина на сучасному етапі», який відбувся в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Учасниками правового лекторію були провідні фахівці Харківського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області, ГУ Пенсійного фонду України в Харківській області, Харківського управління Офісу ВПП ДФС.

Про основні результати реформування Державної фіскальної служби України у контексті дотримання прав і свобод  людини і громадянина студентам ІV курсу та слухачам інституту розповіла заступник начальника юридичного відділу Харківського управління ОФПП ДФС Ольга Ємець.

Вона ознайомила учасників зі Стратегічними ініціативами розвитку ДФС до 2020 року, висвітлила питання щодо реалізації прав платників податків, передбачених Податковим кодексом України щодо звернень до контролюючого органу платником податків, отримання індивідуальної податкової консультації, оскарження рішень контролюючого органу тощо.

Також Ольга Ємець докладно зупинилась на особливостях користування електронними сервісами Державної фіскальної служби, зокрема, можливостями приватної частини «Електронного кабінету платника».

До відома усіх учасників заходу довели, що Державна фіскальна служба є професійним, неупередженим, відкритим, передбачуваним та відповідальним партнером. І на сучасному етапі це - служба з якісними контролюючими, адміністративними та сервісними послугами.