Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Вікторія Талпа прийняла участь у засіданні Ради регіонального розвитку в Одеській області

29.11.2018

Сьогодні, начальник Одеського управління Офісу великих платників податків ДФС Вікторія Талпа прийняла участь у засіданні Ради регіонального розвитку в Одеській області, яке провів Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Основна мета засідання - розгляд основних досягнень Одеської області у 2017-2018 роках, проблемні питання та перспективи розвитку регіону на 2019-2021 роки.

Учасниками було обговорено важливі напрямки розвитку регіону та суспільства. Вкотре приділено увагу, реформі децентралізації, яка направлена на розвиток території та покращення якості життя людей. Сьогодні, країна проводить реформи,- створює боєздатну армію, змінює систему освіти, реформує первинні ланки медицини, інвестує в економіку та втілює в життя інфраструктурні проекти. В здійсненні всіх цих реформ відчутна значна допомога великого бізнесу, адже саме великі підприємства регіону роблять вагомий внесок в наповнення як державної так і місцевої скарбниці. 

Такі заходи посилюють партнерські відносини, віру в краще та змушують ще більше замислитися над тим, що всім необхідно працювати, багато та наполегливо, для розвитку та процвітання нашої єдиної Держави.