Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

В Запорізькому управлінні написали «Радіодиктант національної єдності»

09.11.2018

Сьогодні, 9 листопада, в День Української писемності та мови, Україна писала «Радіодиктант національної єдності». Цьогорік до заходу, крім митців, політиків, посольств у різних країнах, державних службовців, депутатів, вже традиційно долучились і працівники Запорізького управління Офісу великих платників податків ДФС.

Нагадаємо, що День Української писемності та мови був запроваджений Указом Президента України у 1997 році. Згідно з ним встановлена святкова дата – 9 листопада (день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця). Свято спрямоване на підтримку рідної мови, її вивчення, пропаганду і популяризацію, та водночас демонстрацію її краси й багатства, літературної довершеності. Адже кожен народ відбувся лише тоді, коли усвідомив себе у рідному слові.

Офіційне гасло цьогорічного заходу — #пишеморазом. Текст підготовив доцент Київського університету імені Бориса Грінченка Олександр Авраменко, який зазначив, що він відчував шалену відповідальність при складанні диктанту з тим, щоб текст був і пізнавальний, і позитивний, і виконував естетичні і патріотичні функції.

В свою чергу, керівник Запорізького управління Офісу великих платників податків ДФС Роман Афонов зауважив, що держслужбовці мають обов’язково приймати участь у таких заходах, і саме вони повинні стати взірцем знання рідної мови. А диктант – це ще одна сходинка до того, щоб українська мова опановувала свої права в Україні, тим більше в умовах, коли йде боротьба за справжню незалежність.