Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Під час семінару в Харкові платники податків обговорили особливості застосування податкового законодавства та отримали відповіді на поставлені запитання

09.11.2018

Представники бухгалтерських та фінансових служб великих підприємств Харківщини стали учасниками семінару, який був проведений фахівцями Харківського управління Офісу великих платників податків та ГУ ДФС у Харківській області за ініціативою Територіального відділення ВГО «АППУ»  в Харківській області.

Присутніх ознайомили з основними змінами, які були внесені до податкового законодавства протягом 2018 року.

Учасники семінару розглянули практичні питання, що виникають у платників під час  нарахування та сплати податку на землю та нерухоме майно.

 Особливу зацікавленість у присутніх викликало питання щодо трансфертного ціноутворення, тому в ході семінару начальник відділу комплексного аналізу Харківського управління Офісу ВПП Світлана Тимошенко детально зупинилась на методах встановлення відповідності умов контрольованої операції принципу «витягнутої руки» та формах податкового контролю за трансфертним ціноутворенням.

В режимі діалогу присутні обговорили процедуру попереднього узгодження ціноутворення у контрольованих операціях, зокрема, нюанси договорів, що мають односторонній, двосторонній та багатосторонній характер та  переваги попереднього узгодження ціноутворення.

Також присутніх попередили про ризики проведення операцій, що можуть бути пов’язані з легалізацією доходів одержаних злочинним шляхом в Україні та за її межами.

Кожен учасник отримав матеріали про окремі питання податкового законодавства та мав змогу задати питання щодо оподаткування у розрізі окремих податків.

На запитання платників щодо заповнення та подання декларації з податку на прибуток та фінансової звітності за ІІІ квартал надала ґрунтовні відповіді начальник відділу податкового супроводження підприємств машинобудування Харківського управління Офісу ВПП Світлана Красна. 

Наприкінці семінару представники великого бізнесу Харківщини подякували за корисну інформацію, яка стане в нагоді під час проведення бухгалтерських операцій.