Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

9 із 10 запоріжан підтримують систему «Електронний чек»

08.11.2018

Державна фіскальна служба України продовжує вживати заходи для покращання умов ведення бізнесу з одночасним створенням умов для його прозорості. Черговим етапом стало впровадження пілотного проекту електронної системи – «Електронний чек» (E-Receipt). Цей проект є складовою частиною експериментального проекту щодо застосування новітніх моделей для реєстрації розрахункових операцій та проекту Міністерства фінансів України “Податки це просто”.

Це нова інформаційна система реєстрації та обліку РРО, що передбачає оn-line реєстрацію пристроїв без подання до контролюючих органів будь-яких паперових документів та не потребує абонентської плати за користування нею.

- Програма «Електронний чек» має ряд переваг, - зазначає керівник Запорізького управління Офісу великих платників податків ДФС Роман Афонов. - По-перше, система може бути встановлена на будь-який пристрій – персональний комп’ютер, планшет чи смартфон. По-друге, вона доступна, безкоштовна та може бути інтегрована з іншими системами Державної фіскальної служби і бухгалтерськими програмами. Має найвищий ступінь захисту і працює 24 години на добу та 7 днів на тиждень.

Електронний чек генеруватиметься, реєструватиметься в системі ДФС і доповнюватиметься QR-кодом, після чого передаватиметься на пристрій. Громадяни зможуть перевірити фіскальний чек у відкритій частині Електронного кабінету.

Через електронний сервіс «Пошук фіскального чека» можна швидко отримати інформацію про здійснені розрахункові операції у будь-якому торговельному об’єкті. Причому в даному випадку ідентифікація запитувача не потрібна. Перевірка чеку через електронний сервіс, встановлення достовірності його даних та факту передачі до ДФС - це захист прав громадян, як споживачів, та запобіжник зловживань під час здійснення розрахункових операцій.

Крім того, результати соціологічного опитування, проведеного Запорізьким управлінням спільно з журналістами радіо «Запоріжжя FM», показали, що майже 90 відсотків респондентів схвально поставилися до впровадження «Електронного чеку», а 10 відсотків городян не змогли відповісти на це питання.

*Довідково

Нагадаємо, що сервіс знаходиться у відкритій частині  Електронного кабінету (на веб-порталі ДФС), доступ до якої здійснюється в режимі реального часу без ідентифікації особи за посиланням: cabinet.sfs.gov.ua/cashregs/check.

Для пошуку та перегляду фіскального касового чеку необхідно ввести: фіскальний номер РРО, дату та час видачі чеку (для традиційних РРО). Пошук електронного чеку здійснюється за його фіскальним номером та датою.

Якщо е-чек відсутній в системі, можна надіслати до ДФС електронний лист із прикріпленим фото чеку на адресу: infozvit@sfs.gov.ua. ДФС визначить причину відсутності електронного чеку в системі і прийме відповідні міри.