Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

ЦЗФ «Курахівська» сплатить 6,8 млн грн за нереальність здійснення господарських операцій

07.11.2018

Донецький окружний адміністративний суд прийняв рішення на користь Офісу великих платників податків ДФС за позовом ТОВ «ЦЗФ «Курахівська» в частині 6,8 мільйонів гривень податків з донарахованих 6,9 мільйонів гривень.

Підтримані судом висновки про заниження ПДВ та податку на прибуток зроблені податківцями за перевіркою операцій з отримання ТОВ послуг автотракторної техніки від 3 контрагентів, які позиціонували себе постачальниками послуг без фізичної можливості їх надавати. А відтак, товариство відобразило в податковому обліку вартість послуг, реальне джерело надання (виконання) яких невідомо та й неправомірно зарахувало в рахунок їх оплати кошти перераховані на банківські рахунки 3 контрагентів.

При розгляді справи судом взято до уваги задокументовані податковою перевіркою результати аналізу недостатності трудових ресурсів «виконавців послуг», у т.ч. співставлення осіб, що мали трудові відносини зі всіма контрагентами, які проходили технічний інструктаж на підприємстві, факти одночасного працевлаштування на цих підприємствах, відсутності власної автотракторної техніки у цих «постачальників» та факти її оренди за вартістю, що в 80 разів менша за вартість послуг нібито отриманих ТОВ «ЦЗФ «Курахівська», невідповідності інформації в різних первинних документах за однією операцією, використання цими контрагентами однієї IP - адреси для реєстрації податкових накладних та звітності, інші обставини їх податкової поведінки як платників податків, наявність кримінальних проваджень.

Таким чином, за рішенням суду отримана податкова вигода вилилась платнику, як то кажуть у копієчку.