Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

В Харкові привітали ветеранів податкової служби

30.10.2018

Сьогодні, 30 жовтня, в Харківського управління Офісу великих платників податків ДФС відбулись урочистості з нагоди Дня вшанування пенсіонерів і ветеранів податкової служби. 

Роль ветеранів у становленні та розвитку податкової служби надзвичайно велика. Саме ці люди закладали фундамент та формували колективи перших структурних підрозділів податкових органів. Кожен з них  докладав надзвичайних зусиль, аби податкова служба була високопрофесійною, здатною виконувати найскладніші завдання держави щодо наповнення бюджету.

Із привітальним словом до присутніх звернулась в.о. начальника Харківського управління  Тетяна Самойленко.

Вона подякувала цим досвідченим фахівцям за довгі роки кропіткої сумлінної праці, за внесок кожного у розвиток та зміцнення податкової служби, та додала, що своєю мудрістю, компетентністю та самовідданою працею ветерани заслужили глибоку повагу і пошану усього колективу.

В святково прибраній залі на ветеранів чекали подарунки та частування, а також лунали побажання здоров’я, невичерпної енергії і нових задумів, щоб кожен їх день був наповнений добром, щастям і подякою.

Для людей, які не один рік життя віддали податковій службі, а тепер перебувають на заслуженому відпочинку, завжди відкриті двері Харківського управління і  керівництво               зі своєї сторони буде робити все можливе для підтримки ветеранської організації.