Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

В Одеському управлінні привітали ветеранів податкової служби

30.10.2018

Сьогодні в Одеському управлінні Офісу великих платників податків ДФС привітали та вшанували пенсіонерів і ветеранів податкової служби.

Роль ветеранів у становленні та розвитку податкової служби надзвичайно велика. Саме ці люди закладали фундамент та формували колективи перших структурних підрозділів податкових органів. Ними було докладено надзвичайних зусиль, аби податкова служба була високопрофесійною, здатною виконувати найскладніші завдання держави.

Слова вдячності говорили тим фахівцям, які пропрацювали і працюють в податковій службі більше 20 років. Ви були і залишаєтеся кадровим творчим потенціалом нашої служби. Ваша сумлінна праця сприяла і сприятиме утвердженню добропорядного і неупередженого ставлення до платників податків, подальшій розбудові податкової служби, її модернізації, зміцненню засад прозорості та зрозумілості дій податківців, піднесенню авторитету.

Для людей, які не один рік життя віддали податковій службі, а тепер перебувають на заслуженому відпочинку, завжди відкриті двері відомства – наголосина заступник начальника Одеського управління Офісу ВПП ДФС Ірина Абрамова.

Подякували усім, хто не припиняє активної діяльності та продовжує віддавати свої знання і досвід для розвитку служби. Це слугує гарним прикладом для молоді.

Від усього серця, з відкритою душею та щирою посмішкою побажали пенсіонерам, ветеранам та їх родинам доброго здоров'я, мирного неба, гарного настрою, невичерпної енергії, благополуччя, оптимізму, довгих років життя та вручили пам’ятні подарунки.