Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

У Львові підвели підсумки надходжень ЄСВ та ПДФО від великого бізнесу

30.10.2018

У Львівському управлінні Офісу проаналізували повноту надходжень єдиного соціального внеску та  податку з доходів фізичних осіб за дев’ять місяців 2018 року.

З початку 2018 року від великих платників, які перебувають на обліку у Львівському управлінні Офісу, надійшло понад 3 мільярди гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 25 мільйонів більше від індикативних показників. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 890 млн. гривень. Тільки у вересні поточного року великий бізнес Заходу перерахував 364 мільйонів гривень єдиного соціального внеску.

Традиційно найбільшим джерелом наповнення місцевого бюджету серед податкових платежів є податок на доходи фізичних осіб. Протягом дев’яти місяців 2018 року представники львівської бізнес-еліти перерахували 745 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб. З цієї суми 559 мільйонів гривень (75% від загальних надходжень) спрямовано до місцевого бюджету Львова, а 186 мільйонів гривень (25%) – надійшло до державного бюджету. Зокрема, у вересні великими платниками сплачено 96 мільйонів гривень цього податку. Так, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, платниками Львівського управління Офісу додатково мобілізовано понад 75 мільйонів гривень ПДФО.

 Слід зазначити, що одним із резервів наповнення державного бюджету є залучення до оподаткування тіньових заробітних плат.