Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

За попередніми підсумками кількість великих підприємств Півдня на 2019 рік не скоротиться

14.09.2018

На початку вересня, фахівцями Одеського управління Офісу великих платників податків було проведено аналіз діяльності підприємств Півдня. Результати аналізу показали, що кількість великих підприємств на 2019 рік суттєво не зміниться, не зважаючи на те, що ще в минулому році критерії відбору було змінено. Цей факт свідчить про стабільність бізнесу та економіки країни в цілому.

Нагадуємо, що відповідно до змін Податкового кодексу критерії визначення великого платника податків було підвищено. Великим платником вважається підприємство, обсяг доходу від усіх видів діяльності якого складає 50 мільйонів євро, а загальна сума податків, зборів та платежів сплачених до Державного бюджету України перевищує 1 мільйон євро. Такі зміни були зумовлені постійною міграцією платників між податковими органами. В Одеському управлінні кажуть, що це було не ефективним з точки зору податкового контролю та призводило до нарікань з боку підприємств.

Зменшення кількості великих платників Півдня (103 підприємства у 2018 році, порівняно з 174 у 2017 році) підвищило якість податкового обслуговування, дозволило приділити більше уваги кожному підприємству та посприяло збільшенню надходжень податкових платежів вже на 142 мільйони гривень.