Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Відкритий діалог є важливим кроком для спільної мети - дотримання вимог законодавства

10.08.2018

09 серпня 2018 року, в Харківському управлінні Офісу великих платників податків ДФС відбулась робоча зустріч з питань трансфертного ціноутворення з представниками найбільшого бюджетоутворюючого підприємства – виробника тютюнових виробів ПРАТ «Філіп Морріс Україна».

Начальник Харківського управління Галина Феденко зазначила, що  сьогодні необхідність «прозорого» ціноутворення, дотримання  відповідності контрольованих операцій ринковим умовам, що впливає на об’єкт оподаткування податком на прибуток, забезпечує сплату чесним бізнесом податкових платежів до бюджету у повному обсязі. 

Учасники зустрічі обмінювались думками, обговорювали нюанси трансфертного ціноутворення з урахуванням  вимог національного законодавства та рекомендацій настанов ОЕСР.

У ході зустрічі було розглянуто питання щодо особливостей підходу до відбору методів встановлення відповідності умов контрольованої операції принципу «витягнутої» руки. Також акцентовано увагу  на вимоги  законодавства в частині визначення зіставності операцій.

Такі спільні заходи завжди мають особливе значення, адже саме спілкування та відкритий діалог дає як податківцям так і представникам великого бізнесу можливість отримати актуальну інформацію як - то кажуть, з «перших вуст».

Зацікавленість обох сторін до нюансів законодавства з  трансфертного ціноутворення,  до   підходів та вимог щодо його дотримання, приносить свої позитивні наслідки в першу чергу на  етапі  доперевірочних заходів.

Наразі, платники усвідомлюють, що прискіплива увага податківців до ціноутворення – це вже «аксіома», і тому на етапі декларування податку на прибуток ще раз уважно переглядають ціни в контрольованих операціях з урахуванням підходу податкової щодо їх відповідності ринковим умовам,  і як наслідок – самостійне коригування ціни.

А це вже і позитивний ефект  і майбутні платежі до бюджету!