Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Попереджено незаконне завдання державі збитків у сумі майже 2 мільйони гривень

09.08.2018

Під час проведення Запорізьким управлінням Офісу великих платників Державної фіскальної служби позапланової документальної перевірки державного підприємства з питань дотримання податкового законодавства, виявлено взаємовідносини з фіктивним підприємством. Внаслідок чого з метою отримання бюджетного відшкодування держпідприємство сформувало відповідні витрати та податковий кредит.

Фахівці контролюючого органу попередили незаконний відтік коштів з бюджету, адже штучні фінансово-господарські операції з фіктивними підприємствами не можуть бути легалізовані навіть за формального документального підтвердження у бухобліку. Аудитори Офісу не погодилися з формуванням підприємством витрат і податкового кредиту. У подальшому завдяки встановленню факту про перевезення, за документами, декількатонного вантажу легковим автомобілем, фахівці Запорізького управління остаточно упевнились та наявними доказами переконали представників Феміди у фіктивності даної оборудки.

У результаті Донецький окружний адміністративний суд відмовив підприємству у задоволенні позовної заяви про скасування податкових повідомлень-рішень, якими зменшено суму бюджетного відшкодування з ПДВ у розмірі більше 800 тис грн, застосовано штрафні санкції на 200 тис грн та яким донараховано податок на прибуток у сумі понад 900 тис гривен.