Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Нарахування податку на прибуток підприємців Харківщини залишаються на стабільно високому рівні

08.08.2018

У Харківському управлінні Офісу великих платників податків ДФС проведено ряд зустрічей з підприємствами в рамках кампанії декларування податку на прибуток за результатами господарської діяльності за ІІ квартал 2018 року.

Начальник управління Галина Феденко та заступники начальника Тетяна Самойленко і Валерій Любічев, зустрілись з керівним складом підприємств машинобудування, енергетики, металообробки, харчової промисловості, торгівлі.  

Основними питаннями для обговорення були очікувані надходження податку на прибуток підприємств за результатами ІІ кварталу 2018 року, обговорення основних чинників, які впливають на прибутковість діяльності підприємств.

Представники провідних підприємств Харківського, Сумського, Донецького та Полтавського регіонів, разом з керівництвом Харківського управління обговорили можливі шляхи вирішення проблемних питань, які виникають у бізнесу під час  проведення господарської діяльності, а також питання щодо збереження підприємствами динаміки надходжень платежів до Державного бюджету в цілому протягом року.

На сьогодні за результатами зустрічі визначені очікувані нарахування з податку на прибуток, які складають 435 млн грн, що на 50 млн грн більше нарахувань з податку на прибуток аналогічного періоду минулого року. Найбільші нарахування та сплата очікуються по таких підприємствах, як АТ «Турбоатом», ПРАТ «НКМЗ» та Представництво «Моментум Ентерпрайзес (Істерн Юроп) Лімітед».

Також під час зустрічей представникам бізнесу представили зміни, які очікують на бізнес внаслідок впровадження системи e-Receipt, нової інформаційної  системи реєстрації та обліку реєстраторів розрахункових операцій, яка передбачає оnline реєстрацію пристроїв (персональних комп’ютерів, планшетів, смартфонів), без подання до контролюючих органів будь-яких паперових документів без абонентської плати за користування.