Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

В Запорізькому управлінні обговорили питання справляння ПДВ та надходжень до бюджету

06.07.2018

В Запорізькому управлінні Офісу великих платників податків ДФС відбулась нарада за участі  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валентини Малиш, директора Департаменту фінансової і бюджетної політики Запорізької міської ради Ольги Вагіс та керівництва запорізьких підприємств житлово-комунального господарства і енергетичної галузі.

Мова йшла про особливості застосування окремих норм Податкового кодексу України, роботу Системи електронного адміністрування податку на додану вартість, зміни до порядку складання податкової звітності з ПДВ, а також рівень наповнення міського бюджету. Окремий наголос був зроблений на питанні щодо відновлення права платників податку на додану вартість на податковий кредит у разі реєстрації постачальником продукції податкових накладних з порушенням встановлених законодавством строків.

За словами начальника Запорізького управління Офісу великих платників податків ДФС Романа Афонова, нарада пройшла конструктивно і динамічно. В підсумку були визначені точки реагування і взаємодії контролюючого органу і платників, а результати мають найближчим часом позначитися покращенням фінансового стану підприємств та надходженнями до бюджету.