Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Широкоформатна зустріч на Одещині

13.06.2018

Нещодавно, на Одещині відбулася зустріч голови Одеської обласної державної адміністрації та керівників територіальні підрозділів центральних органів виконавчої влади з провідними підприємствами Одеської області.

У зустрічі прийняла участь і начальник Одеського управління Офісу великих платників податків ДФС Вікторія Талпа. Великий бізнес Одещини представляли такі підприємства як: ПАТ «Одесаобленерго», ПАТ «Одесагаз», ПАТ «Одеський припортовий завод», ТОВ ПТК «Шабо», Прат «Одеський коньячний завод» та інші.

Учасники зустрічі обговорювали питання повноважень контролюючих органів, налагодження взаємовідносин та порозуміння з підприємцями при проведенні перевірок.

Вікторія Талпа наголосила, що ДФС активно підтримує позицію найменшого втручання в діяльність бізнесу. На даний час можливе використання електронних сервісів, розміщених на офіційному веб-порталі ДФС, зокрема інформація з реєстрів, митна статистика, інформація про бізнес-патнера. Однією із останніх новацій в налагодженні партнерських взаємовідносин стало впровадження системи «Електронний кабінет», який надає можливість платникам отримувати визначенні Податковим кодексом України послуги в електронному вигляді.

На всі питання представників бізнесу, що в основному стосувалися Плану проведення перевірок, оскарження актів перевірок в судовому порядку та роботи електронних сервісів, надані обґрунтовані та вичерпні відповіді. Наприкінці зустрічі Вікторія Талпа підкреслила, що робота органів ДФС завжди направлена на налагодження партнерських взаємовідносин з бізнесом та підвищення сервісного обслуговування.

Додаткові матеріали