Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Широкоформатна зустріч на Одещині

13.06.2018

Нещодавно, на Одещині відбулася зустріч голови Одеської обласної державної адміністрації та керівників територіальні підрозділів центральних органів виконавчої влади з провідними підприємствами Одеської області.

У зустрічі прийняла участь і начальник Одеського управління Офісу великих платників податків ДФС Вікторія Талпа. Великий бізнес Одещини представляли такі підприємства як: ПАТ «Одесаобленерго», ПАТ «Одесагаз», ПАТ «Одеський припортовий завод», ТОВ ПТК «Шабо», Прат «Одеський коньячний завод» та інші.

Учасники зустрічі обговорювали питання повноважень контролюючих органів, налагодження взаємовідносин та порозуміння з підприємцями при проведенні перевірок.

Вікторія Талпа наголосила, що ДФС активно підтримує позицію найменшого втручання в діяльність бізнесу. На даний час можливе використання електронних сервісів, розміщених на офіційному веб-порталі ДФС, зокрема інформація з реєстрів, митна статистика, інформація про бізнес-патнера. Однією із останніх новацій в налагодженні партнерських взаємовідносин стало впровадження системи «Електронний кабінет», який надає можливість платникам отримувати визначенні Податковим кодексом України послуги в електронному вигляді.

На всі питання представників бізнесу, що в основному стосувалися Плану проведення перевірок, оскарження актів перевірок в судовому порядку та роботи електронних сервісів, надані обґрунтовані та вичерпні відповіді. Наприкінці зустрічі Вікторія Талпа підкреслила, що робота органів ДФС завжди направлена на налагодження партнерських взаємовідносин з бізнесом та підвищення сервісного обслуговування.

Додаткові матеріали