Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Дніпрі обговорили застосування норм податкового законодавства при заповненні податкової декларації з податку на додану вартість

12.06.2018

У Дніпропетровському управлінні Офісу великих платників податків з платниками зустрівся начальник відділу податкового супроводження підприємств торгівлі Артем Ковальов.

Темою зустрічі було обговорення порядку оформлення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, виправлення помилок в декларації та змін до форми податкової декларації.

Артем Ковальов зосередив увагу  присутніх на змінах, що стосуються форми податкової декларації з ПДВ, порядку складання Розрахунку коригування сум податку на додану вартість, розшифровування податкових зобов’язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів, формування сум податкових зобов’язань за звітний період на підставі податкових накладних, коригування податкових зобов’язань у разі збільшення суми компенсації за минулі податкові періоди на підставі розрахунків коригування до податкових накладних.

Подання податкової звітності за формою, яка враховує зміни, внесені наказом Міністерства фінансів України від 23.03.2018 №381 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 28 січня 2016 року №21» вперше здійснюється за звітний період червень 2018 р. (граничний термін подання — 20.07.2018 р.), II квартал 2018р. (граничний термін подання — 10.08.2018 р.).

Наприкінці зустрічі було наголошено, що питання застосування норм законодавства при заповненні податкової декларації з податку на додану вартість та самостійного виправлення помилок в раніше поданих податкових деклараціях є досить актуальним. Звернуто увагу присутніх про наближення терміну подання декларації з податку на додану вартість за травень місяць поточного року (граничний термін подання — 20.06.2018 р.).