Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

На скільки великий бізнес Півдня поповнив Державну скарбницю з початку року ?

08.06.2018

Протягом січня – травня 2018 року платники, які знаходяться на податковому обліку в Одеському управлінні Офісу великих платників податків ДФС, забезпечили надходження до Державного бюджету понад 3,3 млрд грн.

Проведений аналіз надходжень від великих платників показав, що з початку 2018 року найбільший приріст платежів відбувся з податку на прибуток підприємств. Так, в поточному році вже сплачено 370 млн грн податку на прибуток, що на 40 відсотків більше минулорічних показників, за 5 місяців 2017 року було перераховано лише 273 млн грн податку на прибуток - зазначає начальник Одеського управління Офісу великих платників податків Вікторія Талпа.

Відбувся також приріст платежів і з акцизного податку з вироблених в Україні товарів  на 36,3 млн грн та з податку на доходи фізичних осіб (у частині, що сплачується до державного бюджету) - на 28 млн грн.

Тільки впродовж травня 2018 року Одеським управлінням зібрано до державного бюджету понад 877 млн грн. Досягнуто збільшення надходжень з податку на додану вартість на 73 млн грн у порівнянні з попереднім місяцем та з податку на доходи фізичних осіб  - на 2 млн грн.